Бренд: SHARP
Краток опис: SHARP KCD40EUW, Интелигентен Прочистувач за воздух фокусиран на
Достапност:
Шифра: 72161
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 585

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SHARP KCD40EUW, Интелигентен Прочистувач за воздух фокусиран на концентрација на прав и мерење миризби + ОВЛАЖНУВАЧ со PlasmCluster Ion технологија, Бело/сива боја, го чисти воздухот од ПМ2 и ПМ10 честички, фунги, бактерии, вируси, полен и прав, ЛЦД дисплеј, Индикатор за чистење и замена на филтри, Индикатор за загаденост на воздух и ниво на вода, Погоден за соби до 35м2, Целосно сензорски начина на работа со вградени сензори за прав, температура и влажност, Петослоен заштитен систем кој содржи ХЕПА филтер + пред филтер + филтер за вода + филтер за миризиби + Plasmcluster Ion технологија на емисија на негативни и позитивни јони во воздухот, Ion Shower функција за периоди на многу загаден воздух во просторијата, овлажнување 440мл/ч, Резервоар за вода 2.5л, Филтрација на водата, Advance auto опција (помага за смог), Полен функција (помага за алергени), 10 години издржливост на ХЕПА филтер и филтер за вода, Auto Louver функција со која отворот за воздух автоматски се отвора кога прочистува автоматски се затвора кога прекинува, бучност 26дб, проток на воздух макс. 306м3/ч, авто рестарт функција, 3 брзини на работа, максимална потрошувачка 14W, димензии ВxШxД 615x399x230
Напреден Филтер
Бренд Sharp
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019