Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje OPTIAIR 203M + ГРАТИС Дополнителен Резервен Филтер, Про
Достапност:
Шифра: 71114
Прегледи: 810

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje OPTIAIR 203M + ГРАТИС Дополнителен Резервен Филтер, Прочистувач на воздух, Бел, ЛЦД Дисплеј, дигитален тајмер, Јонизатор, Турбо режим на работа, за површини до 20м2, Димензии 32.5x50x17.5 цм
Напреден Филтер
Бренд Gorenje
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019