Бренд: Beurer
Краток опис: Beurer GERMANY LR 300, Прочистувач на воздух, бела боја, трослое
Достапност:
Шифра: 69418
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 764

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Beurer GERMANY LR 300, Прочистувач на воздух, бела боја, трослоен систем на прочистување на воздухот - предфилтер + ХЕПА филтер + филтер активен јаглен, го чисти воздухот од ПМ2-10 честичкиполен, прав, животински влакна и разни мириси, Дополнително прочистување на воздух со помош на избор на ултравиолетова светлина (елиминира микроорганизми), 4320 часа трајност на филтерот, Осветлен ЛЦД дисплеј, за соби до 35м2, 3 нивоа, тајмер функција, автоматско исклучување, ултра тивка работа, 35W
Напреден Филтер
Бренд Beurer
Можеби ќе Ве интересира