Бренд: Beurer
Краток опис: Beurer GERMANY LW 220, Прочистувач на воздух 2 во 1 (плус овлажн
Достапност:
Шифра: 68895
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 774

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Beurer GERMANY LW 220, Прочистувач на воздух 2 во 1 (плус овлажнувач на воздух), црна боја, Прочистува без никаква употреба на филтри, го чисти воздухот од полен, прав, животински влакна и разни мириси, Осветлен ЛЦД дисплеј со прикажување на моменталнта влажност на воздухот и нејзино сетирање од 40 до 80%, овлажнување за соби до 40м2, прочистување за соби до 20м2, Вентилатор со 3 брзини, тајмер функција, автоматско исклучување, отстранлив резервоар од 7.2л, ултра тивка работа, вклучена течност 200мл Beurer GERMANY Antical против бигор, Вклучена течност 200мч Beurer GERMANY AquaFresh додаток за вода пртив бактерии, алги и фунги, од 2 до 7W
Напреден Филтер
Бренд Beurer
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019