Бренд: Beurer
Краток опис: Beurer GERMANY LR 330, Прочистувач на воздух 2 во 1 (плус овлажн
Достапност:
Шифра: 68894
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 780

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Beurer GERMANY LR 330, Прочистувач на воздух 2 во 1 (плус овлажнувач на воздух), бела боја, трослоен систем на прочистување на воздухот - предфилтер + ХЕПА филтер + филтер активен јаглен, го чисти воздухот од ПМ2-10 честички полен, прав, животински влакна и разни мириси, Осветлен ЛЦД дисплеј со прикажување на моменталнта влажност на воздухот и нејзино сетирање од 40 до 80%, за соби до 35м2, капацитет на овлажнување 220мл на ден, проток на воздух 200м3 на час, тајмер функција, автоматско исклучување, инидкатор за замена на филтрите, отстранлив резервоар од 4.6л, ултра тивка работа, 60W
Напреден Филтер
Бренд Beurer
Можеби ќе Ве интересира