Бренд: Philips
Краток опис: Philips AC3055/50, Прочистувач на воздух, Series 3000i, Aerasens
Достапност:
Шифра: 33416
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 2

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips AC3055/50, Прочистувач на воздух, Series 3000i, Aerasense PM2.5 сензор, Идеален за простории до 48 м2, Vitashield IPS + Активен јаглен филтер + Нанo филтерот прочистуваат честички до 3nm, 3 модови на работа3 брзини на работа + турбо мод и тивок мод, CADR 400м3/ч, Прочистува вируси H1N1 до 99.9%. Прочистува PM2.5 до 99.97%, Аеродинамичен дизајн, Вграден филтeр: FY3440/30, Димензии 657 x 295 x 295 мм
Можеби ќе Ве интересира