Бренд: Philips
Краток опис: Philips AC4080/10, Комбиниран прочистувач и навлажнувач на возду
Достапност:
Шифра: 33246
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 819

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips AC4080/10, Комбиниран прочистувач и навлажнувач на воздух, Идеален за простории до 20 м2, Vitashield IPS + Активен јаглен филтер + НЕРА филтерот прочистуваат честички до 0.02 микрони на прашина - полен и бактерии, NanoCloud Технологија овозможува 99% помало ширење на бактериите, 3 брзини на дување, Индикатор на квалитет на воздухот 3 нивоа: Сино-добар, Виолетово-просечно, Црвено-лош, Навлажнува 300ml/h, Смарт сензор за квалитет на воздух и влажност, Смарт сензор го мери и покажува внатрешниот воздух, Тајмер 1/4/8 часа, Ниво на бучава од 36дб во мод на спиење, Кабел 1.8м
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019