Бренд: Pelengic trade
Краток опис: BioMonte, Букови пелети, A2 класа, Вреќичка 15кг, Состав 75% бук
Достапност:
Шифра: 60463
Прегледи: 2

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BioMonte, Букови пелети, A2 класа, Вреќичка 15кг, Состав 75% бука, 25% Чам
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019