Бренд: Fabbygo
Краток опис: Fabbygo СЕТ Ќунци за камини на пелети, 80цм, 2x прави ќунц 1м, 2
Достапност:
Шифра: 69707
Прегледи: 664

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Fabbygo СЕТ Ќунци за камини на пелети, 80цм, 2x прави ќунц 1м, 2џ прави ќунци 0.5м, 2x право 0.25м. 2x кривини 90 степени, Т штек x1, поклопец за оџак 1x
Напреден Филтер
Бренд Fabbygo
Можеби ќе Ве интересира