Бренд: MBS Smederevac
Краток опис: MBS печка на пелети MBS Pelet 10kw, Црна боја, моќност 10kw, заг
Достапност:
Шифра: 69630
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1595

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
MBS печка на пелети MBS Pelet 10kw, Црна боја, моќност 10kw, загревање на површина од 130m3-160m3, 50-64 м2, максимлна потрошувачка на пелети 1.92 kg/h, минимално време на работа со полн резервоар 11h, максимално време на работа со полн резервоар 35h, капацитет на резервоарот 23кг, степен на искористеност 84%, пречник на приклучок за издув 80мм, оптимален провев на издувот 12Pa, максимална излезна сила на електрична енергија 500w, димензии (В х Ш х Д) 980x560x490, тежина на печка 112кг
Напреден Филтер
Бренд MBS Smederevac
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019