Бренд: MBS Smederevac
Краток опис: MBS Thermo Pelet печка на пелети за централно греење, моќност 20
Достапност:
Шифра: 68743
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1300

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
MBS Thermo Pelet печка на пелети за централно греење, моќност 20kw, Сива боја, загревање на површина од 90-125 м2, запремнина на котел 46 л, степен на искористеност 90%, пречник на приклучок за издув 80мм, оптимален провев на издувот 12Pa, максимална излезна сила на електрична енергија 500w, димензии (В х Ш х Д) 1168х596х713, тежина на печка 198кг
Напреден Филтер
Бренд MBS Smederevac
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019