Бренд: Teba
Краток опис: Teba TP-35, Котел на пелети за централно греење, Црна боја, 28KW
Достапност:
Шифра: 60478
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1091

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Teba TP-35, Котел на пелети за централно греење, Црна боја, 28KW моќност, Целосно електронски систем на контрола со TiEme електроника - вклучени сензори за притисок во преткомора и сензори за проток на воздух, Автоматско палење, 5 нивоа на согорување, Вградена пумпа вентилатор и експанзионен сад, Гусан горилник, Вграден термостат, Влез на котелот 1-3/4 инчи, Работен притисок 1-1.5 бари, 25кг резервоар за пелети, Капацитет на резервоар за вода 21 литри, Топлотна ефикасност 92%, Ниска емисија на јаглерод моноксид (под 200ppm), Конекција за радијатори, 100мм излез за оџак, Идеален за загревање површини до 220м2, Тежина 223кг, Димензии 1205x554x564 мм
Напреден Филтер
Бренд Teba
Можеби ќе Ве интересира