Бренд: ST
Краток опис: ST SM ECO 50, Superior technlogy, Котел на пелети за централно г
Достапност:
Шифра: 60476
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 996

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST SM ECO 50, Superior technlogy, Котел на пелети за централно греење, Моќност 50KW, Сиво црвена боја, 170кг резервоар за пелети, 150л капацитет на вода, Идеален за загревање површини до 500м2, Тежина 560кг, 94% ефикасност на максимална моќност, Потрошувачка на пелети од 6.8 до 10.7кг на час, Издув ф120мм, Димензии 1265x1020x1390 мм
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира