Бренд: ST
Краток опис: ST SIMPLE 8, Superior technology, Камин на пелети, Црно црвена б
Достапност:
Шифра: 60471
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1759

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST SIMPLE 8, Superior technology, Камин на пелети, Црно црвена боја, Моќност 8KW, 10кг резервоар за пелети, Идеален за загревање површини до 40м2, Тежина 65кг, 94% ефикасност на максимална моќност, Потрошувачка на пелети од 0.7 до 1.9кг на час, Димензии 440x525x850 мм
Напреден Филтер
Бренд ST
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019