Бренд: ST
Краток опис: ST HYDRO KAMIN 15, Superior technology, Камин на пелети за центр
Достапност:
Шифра: 60470
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1065

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST HYDRO KAMIN 15, Superior technology, Камин на пелети за централно греење, Црн со бел страничен панел, Страничен панел кој се вади, Моќност 15KW, 1.5KW моќност околу каминот, 30кг резервоар за пелети, 30л капацитет на вода, Идеален за загревање површини до 100м2, Тежина 205кг, 94% ефикасност на максимална моќност, Потрошувачка на пелети од 1.4 до 4.2кг на час, Димензии 565x720x1035 мм
Напреден Филтер
Бренд ST
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019