Бренд: ST
Краток опис: ST HYDRO KAMIN 20, Superior technology, Камин на пелети за центр
Достапност:
Шифра: 60467
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST HYDRO KAMIN 20, Superior technology, Камин на пелети за централно греење, Црн со црвен страничен панел, Страничен панел кој се вади, Моќност 20KW, 1.5KW моќност околу каминот, 30кг резервоар за пелети, 36л капацитет на вода, Идеален за загревање површини до 120м2, Тежина 205кг, 94% ефикасност на максимална моќност, Потрошувачка на пелети од 1.4 до 4.5кг на час, Димензии 565x720x1035 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sda
  • bt
  • smartphones