Бренд: ST
Краток опис: ST HYDRO KAMIN 25, Superior technology, Камин на пелети за центр
Достапност:
Шифра: 60465
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 3524

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST HYDRO KAMIN 25, Superior technology, Камин на пелети за централно греење, Црно-црвена боја, Моќност 25KW, 2.25KW моќност околу каминот, 45кг резервоар за пелети, 42л капацитет на вода, Идеален за загревање површини до 160м2, Тежина 230кг, 94% ефикасност на максимална моќност, Потрошувачка на пелети од 2.1 до 5.2кг на час, Димензии 565x735x1160 мм
Напреден Филтер
Бренд ST
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019