Бренд: Bio therm
Краток опис: Holzpellets, Букови пелети, A1 класа, Вреќичка 15кг, Состав 80%
Достапност:
Шифра: 60464
Прегледи: 1012

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Holzpellets, Букови пелети, A1 класа, Вреќичка 15кг, Состав 80% бука, 20% Чам
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019