Бренд: ST
Краток опис: T-штек за пелети 80мм
Достапност:
Шифра: 60372
Прегледи: 498

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
T-штек за пелети 80мм
Можеби ќе Ве интересира