Бренд: AlfaPlam
Краток опис: Alfa котел на пелети за етажно греење Commo Compact 23, Котел на
Достапност:
Шифра: 60046
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1746

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Alfa котел на пелети за етажно греење Commo Compact 23, Котел на пелети за централно греење, Црвено црна боја, моќност 23kw, загревање на површина од 88-147 м2, 45кг капацитет на резервоар за пелети, 35.5л капацитет на вода во котелот, Потрошувачка на пелети мин. 1.48кг/ч. - макс. 5.5кг/ч., степен на искористеност 90,2%, Излез издув 80мм, Димензии 590x642x1222мм, тежина 259кг
Напреден Филтер
Бренд AlfaPlam
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019