Бренд: ST
Краток опис: Крив - ребраст ќунец, боја Бела емајлирана, Дијаметар: f120mm
Достапност:
Шифра: 66353
Прегледи: 277

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Крив - ребраст ќунец, боја Бела емајлирана, Дијаметар: f120mm