Бренд: AlfaPlam
Краток опис: Alfa Elita 2, печка на цврсто гориво, Боја Антрацит Црвена, Моќн
Достапност:
Шифра: 66310
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1250

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Alfa Elita 2, печка на цврсто гориво, Боја Антрацит Црвена, Моќност од 6KW, загревње на површина од 75 до 100 м3, одвод f120mm, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 67кг, Димензии: В:Ш:Д: 865:455:442mm
Напреден Филтер
Бренд AlfaPlam
Можеби ќе Ве интересира