Бренд: MBS Smederevac
Краток опис: Smederevac MBS 10 RS Бел, Лев, шпорет на цврсто гориво Термостат
Достапност:
Шифра: 71987
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 436

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Smederevac MBS 10 RS Бел, Лев, шпорет на цврсто гориво Термостат, Моќност од 11KW, загревње на површина до 140м3, Големина на рерната: В:Ш:Д: 200:490:460mm, Големина на ложиште: В:Ш:Д: 250:200:400mm, одвод f120mm, Степен на искористеност 85/85 %, Гориво: Дрво, дрвени брикет и јаглен, Димензии 850x945x645 mm
Напреден Филтер
Бренд MBS Smederevac