Бренд: AlfaPlam
Краток опис: Alfa R-46S Elegant 2R, Шпорет на цврсто гориво, Десен, Никлован,
Достапност:
Шифра: 66697
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 639

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Alfa R-46S Elegant 2R, Шпорет на цврсто гориво, Десен, Никлован, Боја Бела, Моќност од 5KW, Термостат, загревње на површина до 65м3, Големина на Рерната: В:Ш:Д: 185:460:485mm, одвод f120mm, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 103кг, Димензии: В:Ш:Д: 850:915:565mm
Напреден Филтер
Бренд AlfaPlam
Можеби ќе Ве интересира