Бренд: MBS Smederevac
Краток опис: Smederevac MBS 9 MRS, шпорет на цврсто гориво Термостат, Десен,
Достапност:
Шифра: 66361
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 870

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Smederevac MBS 9 MRS, шпорет на цврсто гориво Термостат, Десен, Никлован, Боја Бела, Моќност од 11KW, загревње на површина до 130м3, Големина на рерната: В:Ш:Д: 200:490:460mm, Големина на ложиште: В:Ш:Д: 195:200:400mm, одвод f120mm, Степен на искористеност 60/60 %, Гориво: Дрво, дрвени брикет и јаглен, Тежина: 84кг,
Напреден Филтер
Бренд MBS Smederevac
Можеби ќе Ве интересира