Бренд: Rowenta
Краток опис: ROWENTA VU4210F0, Вентилатор со подножје и со можност за течност
Достапност:
Шифра: 71739
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 732

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ROWENTA VU4210F0, Вентилатор со подножје и со можност за течност против комарци, се прилагодува висински до 145цм, дијаметар 40цм, три перки, компатибилен со познатите брендови за течност против комарци, максимален проток на воздух 55м3/мин 3 брзини, автоматски осцилации, заштитна мрежа безбедна за деца, А енергетска класа
Можеби ќе Ве интересира