Бренд: ST
Краток опис: ST OUSF40G, Superior Technology, Вентилатор бела боја со високо
Достапност:
Шифра: 67139
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1437

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST OUSF40G, Superior Technology, Вентилатор бела боја со високо подножје, Дијаметар 40цм, 1.3м висина, 3 брзини на работа, Регулирање на агол и висина, Мотор 66x12мм, 1.6м долг кабел, 40W
Напреден Филтер
Бренд ST
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019