-23%
SAMDAN 4003 + Телескопски држач, Кварцна греалка, 2200W, 1x кварцен греач 2200W, две нивоа на работа, Не го суши воздухот, Термостат, Идеална за површини до 22м2, Може да се употребува и надвор, Погодна и за ветровито време, Димензии 20x26x76 цм

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

SAMDAN 4003 + Телескопски држа

  • Бренд: Samdan
  • Краток опис: SAMDAN 4003 + Телескопски држач, Кварцна греалка, 2200W, 1x квар
  • Шифра: 72042
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 2,599 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 1,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 2,599 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Ладење и Греење, Електрични греалки, Инфраред греалка