-20%
SAMDAN 4003 + Телескопски држа

SAMDAN 4003 + Телескопски држа

Краток опис

SAMDAN 4003 + Телескопски држач, Кварцна греалка, 2200W, 1x кварцен греач 2200W, две нивоа на работа, Не го суши воздухот, Термостат, Идеална за површини до 22м2, Може да се употребува и надвор, Погодна и за ветровито време, Димензии 20x26x76 цм...
Редовна Цена
2,599 Ден.
РОДЕНДЕНСКА ЦЕНА
2,069 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 2,599 Ден. Ден.
Бренд: Samdan
Шифра: 72042
Гаранција: 360 дена
Прегледи: 45
Лагер:
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Опис на производ

SAMDAN 4003 + Телескопски држач, Кварцна греалка, 2200W, 1x кварцен греач 2200W, две нивоа на работа, Не го суши воздухот, Термостат, Идеална за површини до 22м2, Може да се употребува и надвор, Погодна и за ветровито време, Димензии 20x26x76 цм