SAMDAN 4003, Кварцна греалка, 2200W, 1x кварцен греач 2200W, две нивоа на работа, Не го суши воздухот, Термостат, Идеална за површини до 22м2, Може да се употребува и надвор, Погодна и за ветровито време, Димензии 20x26x76 цм

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

SAMDAN 4003

  • Бренд: SAMDAN
  • Краток опис: SAMDAN 4003, Кварцна греалка, 2200W, 1x кварцен греач 2200W, две
  • Шифра: 72039
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 1,799 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 1,799 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,799 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

KOPER Karina

KOPER Karina

KOPER Karina, печка на пелети, Номинална моќ на греење: 10 KW, Излез на димни гасови: 80 mm, Капацит..

Редовна Цена 53,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

44,999 Ден.

Haier SMART WIFI-Module KZW-W0

Haier SMART WIFI-Module KZW-W0

Haier SMART WIFI-Module KZW-W002, Compatible with Arctic Series and FlexFit Series (VHB version) wal..

1,999 Ден.

Atlantic ALTIS 2.000W

Atlantic ALTIS 2.000W

Atlantic ALTIS 2.000W, ЛУКСУЗНА Панелна греалка Конвектор со електронски термостат, ЛЦД Дисплеј со п..

7,999 Ден.

TESY CN 03 250 MIS

TESY CN 03 250 MIS

TESY CN 03 250 MIS, Панелен конвектор, 2.5KW, Ултра тивок и брзо загревачки, регулационен термостат,..

3,999 Ден.

TESY HL-202 H

TESY HL-202 H

TESY HL-202 H, Калорифер, 2.0KW, Регулационен термостат, 2 нивоа на работа 1.0KW и 2.0KW, Ултра тиво..

Редовна Цена 799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

699 Ден.

SHARP FZA51HFR

SHARP FZA51HFR

SHARP FZA51HFR, Заменски ХЕПА филтер за модели KC-A51R, KC-A50EU, трајност 10 години..

Редовна Цена 6,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

5,999 Ден.

Philips HU4801/01

Philips HU4801/01

Philips HU4801/01, Навлажнувач на воздух, NanoCloud технологија, Навлажнува 200ml/h, до 25м2, Сензор..

Редовна Цена 6,599 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

5,599 Ден.

ST CHG-2000E

ST CHG-2000E

ST CHG-2000E, Superior Technology, Греалка конвектор, 2000W, прилагодлив термостат, три нивоа 750/12..

Редовна Цена 1,699 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

899 Ден.

Подметач за камин HP100

Подметач за камин HP100

Подметач за камин HP100, фарбан, 1000 x 650 x 1,2 mm..

Редовна Цена 899 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

799 Ден.

ST VCAC-1000RNE

ST VCAC-1000RNE

ST VCAC-1000RNE, Superior Technology, Правосмукалка за собирање пепел, Црнa боја, 1000W, Огноотпорен..

Редовна Цена 2,199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,799 Ден.

ARISTON DEOS 30

ARISTON DEOS 30

ARISTON DEOS 30, Одвлажнувач на воздух Dehumidifier, Капацитет 30 литри за 24 часа, ЛЦД Дисплеј кој ..

Редовна Цена 17,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

15,999 Ден.

Gorenje KAS53NFT/KAS53ZFT

Gorenje KAS53NFT/KAS53ZFT

Gorenje KAS53NFT/KAS53ZFT, Климатизер за ладење и греење, 5.5KW, со СЕТ, моќност при ладење 5280w , ..

Редовна Цена 27,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

24,999 Ден.

Alfa EK-550 Termo 2

Alfa EK-550 Termo 2

Alfa EK-550 Termo 2, шпорет на цврсто гориво, Лев, Боја Бела, Моќност од 5KW, загревње на површина д..

Редовна Цена 11,900 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

11,200 Ден.

Atlantic Nicobar

Atlantic Nicobar

Atlantic Nicobar, Луксузна греалка за бања со дупли држач за пешкири, Вентилаторска, Бела боја, Тајм..

Редовна Цена 5,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

5,499 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Електрични греалки, Инфраред греалка