Бренд: SAMDAN
Краток опис: SAMDAN 4003, Кварцна греалка, 2200W, 1x кварцен греач 2200W, две
Достапност:
Шифра: 72039
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 32
Редовна Цена:
1,799 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,799 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMDAN 4003, Кварцна греалка, 2200W, 1x кварцен греач 2200W, две нивоа на работа, Не го суши воздухот, Термостат, Идеална за површини до 22м2, Може да се употребува и надвор, Погодна и за ветровито време, Димензии 20x26x76 цм
Напреден Филтер
Бренд SAMDAN

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.