Бренд: SUNNY
Краток опис: SUNNY ATR2000, Инфраред греалка, 2000W, Не го суши воздухот, Тер
Достапност:
Шифра: 67640
Гаранција (дена): 180
Прегледи: 189

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SUNNY ATR2000, Инфраред греалка, 2000W, Не го суши воздухот, Термостат, Може да се ипотребува и надвор, Погодна и за ветровито време
Напреден Филтер
Бренд SUNNY

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира