Бренд: ST
Краток опис: ST BFH-2000K TOWEL, Superior Technology, Ѕидна Греалка за во бањ
Достапност:
Шифра: 72044
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 770

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST BFH-2000K TOWEL, Superior Technology, Ѕидна Греалка за во бања, Вентилаторска, Водоотпорна, 2000W, сушач за пешкири, прилагодлив термостат, две нивоа на моќност 1000/2000W, заштита од прегревање
Напреден Филтер
Бренд ST