Бренд: Fabbygo
Краток опис: Fabbygo купатилска греалка, 2KW греач
Достапност:
Шифра: 70192
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 310

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Fabbygo купатилска греалка, 2KW греач
Напреден Филтер
Бренд Fabbygo

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира