Бренд: Atlantic
Краток опис: Atlantic Nicobar, Луксузна греалка за бања со дупли држач за пеш
Достапност:
Шифра: 69743
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 633

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Atlantic Nicobar, Луксузна греалка за бања со дупли држач за пешкири, Вентилаторска, Бела боја, Тајмер, Прилагодлива температура, 1800W, Димензии 395x550x250 мм
Напреден Филтер
Бренд Atlantic
Можеби ќе Ве интересира