Бренд: Atlantic
Краток опис: Atlantic Nico, Луксузна греалка за бања, Вентилаторска, Бела бој
Достапност:
Шифра: 69742
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 209

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Atlantic Nico, Луксузна греалка за бања, Вентилаторска, Бела боја, Прилагодлива температура, 1800W, Димензии 275x430x140 мм
Напреден Филтер
Бренд Atlantic

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира