Бренд: TESY
Краток опис: TESY QH 03 120, Кварцна греалка за бања, 1.2KW, монтирање на ѕид
Достапност:
Шифра: 66388
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 274

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TESY QH 03 120, Кварцна греалка за бања, 1.2KW, монтирање на ѕид, 2 степени на работа 1200/600W, Заштита од прегревање, 45 степени агол на вртење, дисплеј кој покажува температура, IP24 стандард
Напреден Филтер
Бренд TESY

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира