Бренд: Atlantic
Краток опис: Atlantic Zanzibar 831110 RSS 2012, Радијатор за бања 1000W, 33 ц
Достапност:
Шифра: 60430
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 570

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Atlantic Zanzibar 831110 RSS 2012, Радијатор за бања 1000W, 33 цевки со можност за сушење алишта, Копче за селекција на температура, Копче за селекција дали ќе се сушат алишта или ќе се затоплува бањата, Тежина 30кг, Димензии 550x1781x85 мм
Напреден Филтер
Бренд Atlantic

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира