Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi HWB4530, Греалка за бања, водоотпорна IP24 стандард, М
Достапност:
Шифра: 60024
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 880

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi HWB4530, Греалка за бања, водоотпорна IP24 стандард, Моќност 2000W, Две нивоа на работа 2000 и 1000W, со држач за пешкири, за соби до 20м2, Функција против замрзнување, Интегриран термостат, Вентилатор функција во лето, можност за монтажа на ѕид или самостоечка на под, двојна изолација
Напреден Филтер
Бренд DE LONGHI
Можеби ќе Ве интересира