Бренд: ST
Краток опис: ST HL-117HNP, Superior Technology, Хоризонтална греалка, 2000W,
Достапност:
Шифра: 70794
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 820

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST HL-117HNP, Superior Technology, Хоризонтална греалка, 2000W, 2 нивоа на греење 1000/2000W, заштита од прегревање, прилагодлив термостат, светлосен индикатор
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира