Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR SP-1970-X, Електрична Греалка, бела боја, 2KW, термостат,
Достапност:
Шифра: 68339
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 666

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR SP-1970-X, Електрична Греалка, бела боја, 2KW, термостат, 3 нивоа на работа, Топло, Многу топло и Опција за дување ладно во лето, заштита од прегревање
Напреден Филтер
Бренд SAPIR
Можеби ќе Ве интересира