Бренд: Atlantic
Краток опис: Atlantic F125 2.500W + KIT, Панелна греалка Конвектор со електро
Достапност:
Шифра: 72800
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 132

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Atlantic F125 2.500W + KIT, Панелна греалка Конвектор со електронски термостат, Тајмер со дисплеј, Нов модерен ултра тенок дизајн, 5 нивоа на работа, сензор за собна температура, заштита од превртување ANTI TILT, заштита од прегревање, IP24 заштита, Задоволување на последните европски ErP стандарди, Димензии (Ш x В x Д): 909 x 461 x 114 мм, Тежина 6.2 кг
Можеби ќе Ве интересира