Бренд: Atlantic
Краток опис: ALTIS ECO BOOST 3 1000W WIFI, Панелна греалка, Моќност 1000W, ЛЦ
Достапност:
Шифра: 72480
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 377

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ALTIS ECO BOOST 3 1000W WIFI, Панелна греалка, Моќност 1000W, ЛЦД Дисплеј, WiFi конекција, Сензор за присуство на луѓе во просторијата, Тајмер за програмирање, 3 мода на работа (мануелен, програмиран и AUTO), Auto Boost функција, Заштита од прегревање и од превртување, Безжично управување преки Cozytouch апликација достапна на Google Playstore и Apple store, IP24 заштита, Димензии 493x140x598 цм
Можеби ќе Ве интересира