Бренд: ST
Краток опис: ST CHG-2000BE, Superior Technology, Панелен конвектор СТАКЛЕН со
Достапност:
Шифра: 72218
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1193

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST CHG-2000BE, Superior Technology, Панелен конвектор СТАКЛЕН со држачи за на под и за на ѕид, Црна боја, ЛЦД Дисплеј со екран на допир, 2 степени на работа (1 kW/2 kW), Алуминиумски греач во X форма, Безбедносен термостат, Димензии: 91x17x54 цм
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира