Бренд: ST
Краток опис: ST CHG-2000NP, Superior Technology, Греалка конвектор, 2000W, пр
Достапност:
Шифра: 70791
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1071

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST CHG-2000NP, Superior Technology, Греалка конвектор, 2000W, прилагодлив термостат, две нивоа 1000/2000W, алуминиумски греач, автоматска контрола на температурата, заштита од прегревање
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира