Бренд: Atlantic
Краток опис: Atlantic F17 design, 3.000W + Метални држачи со тркалца, Панелна
Достапност:
Шифра: 69747
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 641

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Atlantic F17 design, 3.000W + Метални држачи со тркалца, Панелна греалка Конвектор со механички термостат, Копче за селекција на температура, Димензии (Ш x В): 1050 x 451 мм
Напреден Филтер
Бренд Atlantic
Можеби ќе Ве интересира