Бренд: ST
Краток опис: ST-CH-2500B, Superior Technology, 2.5KW, Панелен конвектор со тр
Достапност:
Шифра: 69660
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 828

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST-CH-2500B, Superior Technology, 2.5KW, Панелен конвектор со тркалца и држачи за на ѕид, Бела боја, Алуминиумски греач, Метално куќиште, Безбедносен термостат, Димензии: 90x25x50 цм
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира