Бренд: Atlantic
Краток опис: Atlantic ALTIS Ecoboost 2.000W, ЛУКСУЗНА Панелна греалка Конвект
Достапност:
Шифра: 67350
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 750

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Atlantic ALTIS Ecoboost 2.000W, ЛУКСУЗНА Панелна греалка Конвектор со електронски термостат, Голем ЛЦД Дисплеј со приказ на температура и избрана програма, Сензор за присуство во собата - ако нема никој ја намалува темепратурата, 5 Интегрирани програми за затоплување ( 1.цело време ниска температура, 2.цело време висока температура, 3.висока температура само од 05ч наутро до 22ч навечер, 4.висока температура од 05 до 08ч наутро па после тоа висока температура од 17 до 22ч навечер, 5.висока температура од 05 до 08ч наутро па после тоа висока температура од 12 до 14ч поручек и потворно висока температура од 17ч до 22ч навечер), Димензии (Ш x В): 835 x 461 мм
Напреден Филтер
Бренд Atlantic
Можеби ќе Ве интересира