Бренд: Atlantic
Краток опис: Atlantic ALTIS 2.000W, ЛУКСУЗНА Панелна греалка Конвектор со еле
Достапност:
Шифра: 67349
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 631

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Atlantic ALTIS 2.000W, ЛУКСУЗНА Панелна греалка Конвектор со електронски термостат, ЛЦД Дисплеј со приказ на температура, Тајмер за вклучување и исклучување -корисникот сам одредува кога да се пушти греењето и кога да се сопре, Димензии (Ш x В): 853 x 461 мм
Напреден Филтер
Бренд Atlantic
Можеби ќе Ве интересира