Бренд: TESY
Краток опис: TESY HL-202 H, Калорифер, 2.0KW, Регулационен термостат, 2 нивоа
Достапност:
Шифра: 67333
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 585

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TESY HL-202 H, Калорифер, 2.0KW, Регулационен термостат, 2 нивоа на работа 1.0KW и 2.0KW, Ултра тивок, Заштита од замрзнување, Опција за користење како вентилатор во лето, Сигурносен термостат, Oсигурувач
Напреден Филтер
Бренд TESY
Можеби ќе Ве интересира