Бренд: TESY
Краток опис: TESY CN 03 200 MIS, Панелен конвектор, 2KW, Ултра тивок и брзо з
Достапност:
Шифра: 66384
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 904

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TESY CN 03 200 MIS, Панелен конвектор, 2KW, Ултра тивок и брзо загревачки, регулационен термостат, безбедносен термостат, IP24 безбедносна класа, Препорачано за просторија од 40 до 60 кубици, димензии 45x9x83цм, 5.62кг тежина, можност за монтирање на ѕид
Напреден Филтер
Бренд TESY
Можеби ќе Ве интересира