Бренд: TESY
Краток опис: TESY CN 02 150 EAS, Панелен конвектор, 1.5KW, Ултра тивок и брзо
Достапност:
Шифра: 64935
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 502

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TESY CN 02 150 EAS, Панелен конвектор, 1.5KW, Ултра тивок и брзо загревачки, електронски регулационен термостат со 6 модови на работа (anti frost, economy, comfort, programmable, configuration, turned off), прецизност на термостатот до 0.1 степен, безбедносен термостат, IP24 безбедносна класа, Препорачано за просторија од 30 до 45 кубици, димензии 40x10,5x62цм, 4.2кг тежина, можност за монтирање на ѕид
Напреден Филтер
Бренд TESY
Можеби ќе Ве интересира